KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099465
nr 1409 9465
Gerda Tirén
(1858-1928), Sverige
Blandteknik, I ladugården. Signerad. Bildmått: 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Gerda Tirén, svensk bildkonstnär född 1858, död 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:03:53
250 kr
350 kr